Punjač za laptope Microsoft Surface / Surface 2 / Surface Pro / Surface Pro 2 / Surface RT, 43W / 12V / 3.6A
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Na zalihi (4 kom) procijenjena isporuka: srijeda, 8.4. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
Opis
Opis:
Punjač za laptope Microsoft Surface / Surface 2.
Sadržaj kompleta:
- 1 x punjač za prijenosnik
- 1 x kabel (EU)
Originalni kodovi:
- 1512
- 1513
- 1516
- 1536
- PA-1240-06MX
- X05
- X861557-002
Microsoft:
- Surface, Surface Pro, Surface 2, Surface Pro 2, Surface RT, Surface RT2
Savjet
Ako imate mogućnost, prije kupnje punjača svakako izmjerite i provjerite promjer i oblik priključka koji ide u prijenosno računalo. Neki konektori također sadrže središnji pin, što je također vidljivo iz slike proizvoda.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Boja | crna |
| Snaga | 43 W |
| Ulazni napon | 100-240 V |
| Izlazni napon | 12 V |
| Struja | 3,6 A |
Napišite recenziju
Da biste podijelili svoje iskustvo s ovim proizvodom, prijavite se ili se registrirajte.MIŠLJENJA KLIJENATA
Imao sam potrebe za registracijom da vam se zahvalim na brzoj dostavi kvaliteti i cijeni svakako i na ljubaznost tako se dobili novog kupca. -Klaudio
Evo samo da se zahvalim na brzoj usluzi. Baterija je super i zadovoljan sam. Hvala još jednom. -Danijel
Samo bi Vas htio pohvaliti za expresnu uslugu. Prije dva dana sam izvršio plaćanje, a danas sam već primio pošiljku. Izuzetno sam zadovoljan kvalitetom i brzinom Vaše internet trgovine. -Aleksandar
Искате ли този продукт да бъде доставен до България? Зарядно за лаптопи Microsoft Surface / Surface 2 / Surface Pro / Surface Pro 2 / Surface RT, 43W / 12V / 3.6A | OutletShop.bg
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Nabíjačka pre notebooky Microsoft Surface / Surface 2 / Surface Pro / Surface Pro 2 / Surface RT, 43W / 12V / 3.6A | MediaOutlet.sk
Vrei ca acest produs sa fie livrat in Romania? Încărcător pentru laptopuri Microsoft Surface / Surface 2 / Surface Pro / Surface Pro 2 / Surface RT, 43W / 12V / 3.6A | MediaOutlet.ro
Vuoi ricevere il prodotto in Italia? Alimentatore per notebook Microsoft Surface / Surface 2 / Surface Pro / Surface Pro 2 / Surface RT, 43W / 12V / 3.6A | MediaOutlet.it
Chcete tento produkt doručit do České republiky? Nabíječka pro notebooky Microsoft Surface / Surface 2 / Surface Pro / Surface Pro 2 / Surface RT, 43W / 12V / 3.6A | MediaOutlet.cz
Szeretné ezt a terméket Magyarországra szállítani? Töltő Microsoft Surface / Surface 2 / Surface Pro / Surface Pro 2 / Surface RT laptopokhoz, 43W / 12V / 3.6A | ElektronikaPlusz.hu
Chcesz dostawę do Polski? Ładowarka do laptopów Microsoft Surface / Surface 2 / Surface Pro / Surface Pro 2 / Surface RT, 43W / 12V / 3.6A | ElektronikaPlus.pl












