Računalo Dell Optiplex 5080 Micro / i5 / RAM 12 GB / SSD Pogon
Šifra ISIDO58I50DF0
| Proizvođać Dell
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Na zalihi (više od 5 kom) procijenjena isporuka: ponedjeljak, 18.5. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
397,54 € uključujući PDV
Opis
Intel® Core™ i5-10500T / 2,3 GHz / Hexa-Core (6C/12T) / Turbo Speed 3,8 GHz, 12 GB DDR4 SODIMM, 256 GB NVMe SSD, Intel® UHD Graphics 630, USB-C, 5x USB, bluetooth, No OS Installed - Win10P COARabljena oprema iz naše ponude pregledava se, testira i čisti. Besprijekoran rad podržan je jednogodišnjim jamstvom.
Više informacija o rabljenoj opremi možete pronaći na stranici Rabljena računalna oprema.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | A kvaliteta |
| Dodatki | 2x Audio |
| Procesor | Intel® Core™ i5-10500T / 2,3 GHz / Hexa-Core (6C/12T) / Turbo Speed 3,8 GHz |
| Radna memorija | 12 GB |
| Tvrdi disk | 256 GB |
| Grafička kartica | Intel® UHD Graphics 630 |
| Operacijski sustav | Brez sistema (licenčna nalepka Windows 10 Pro) |
| Optički pogon | ne |
| HDMI priključak | 0x |
| Web kamera | ne |
| Wi-Fi | da |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | ne |










