Lenovo Idea Tab Mediatek 8GB/128GB 27,9 cm (11″)
Šifra ISZAFR0182S
| Proizvođać Lenovo
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Na zalihi (2 kom) procijenjena isporuka: utorak, 19.5. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
213,11 € uključujući PDV
Opis
MediaTek Dimensity 6300 (2x A76 @2,4GHz + 6x A55@2,0GHz), 8GB Soldered LPDDR4X, 128GB UFS 2.2, ARM Mali-G57 MC2 Graphics, 27,9 cm (11″) 2.5K (2560x1600) Touchscreen 90Hz IPS, 1x USB-C 2.0 (PD), Wi-Fi 5 (802.11ac), Bluetooth 5.1, GPS, 5.0MP+8.0MP Webcams, microSD Card 7040mAh Li-Ion, Google Android OS 15+Tovorničko obnovljena računala su obnovljena računala s jamstvom.
To su nova računala poznatih marki, koja su uglavnom neprodane dionice, sajamski predmeti, eksponati ili predmeti s manjim vizualnim nedostacima. To su potpuno nekorišteni predmeti.
Više informacija o tome možete pronaći na Obnovljena računala.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Procesor | MediaTek Dimensity 6300 (8 Cores, 2x A76 @ 2,4 GHz + 6x A55 @ 2,0 GHz) |
| Radna memorija | 8 GB LPDDR4x |
| Tvrdi disk | 128 GB UFS 2.2 |
| Grafička kartica | ARM Mali-G57 MC2 (IGP) |
| Veličina ekrana | 27,9 cm (11″) 2.5K (2560x1600) Multi-Touch IPS | 500 nits | Anti-Fingerprint | Anti-Glare | 72% NTSC |
| Maksimalna razlučivost | 2.5K / 2560 x 1600 |
| Vrsta ekrana | Matiran (AntiGlare, matt), Touch |
| Operacijski sustav | Google Android OS |
| Optički pogon | ne |
| USB 2.0 portovi | 1x |
| USB 3.0 portovi | ne |
| HDMI priključak | 0x |
| Web kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| WWAN | ne |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | da |
| Čitač otisaka prstiju | ne |













