Acer Iconia X12 MT8781
Šifra ISINTLHVEG002
| Proizvođać Acer
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Na zalihi (2 kom) procijenjena isporuka: utorak, 19.5. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
366,80 € uključujući PDV
Opis
MediaTek MT8183 / 2,0 GHz / Octa-Core, 8 GB Onboard, 256 GB Onboard, 32 cm (12,6"), Sijajni (BrightView, gloss), Touch, WQXGA / 2560 x 1600, MediaTek Intergrated, USB-C, bluetooth, Android 14Tovorničko obnovljena računala su obnovljena računala s jamstvom.
To su nova računala poznatih marki, koja su uglavnom neprodane dionice, sajamski predmeti, eksponati ili predmeti s manjim vizualnim nedostacima. To su potpuno nekorišteni predmeti.
Više informacija o tome možete pronaći na Obnovljena računala.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Procesor | MediaTek MT8183 / 2,0 GHz / Octa-Core |
| Radna memorija | 8 GB |
| Tvrdi disk | 256 GB |
| Grafička kartica | MediaTek Intergrated |
| Veličina ekrana | 32 cm (12,6") |
| Maksimalna razlučivost | WQXGA / 2560 x 1600 |
| Vrsta ekrana | Sijajni (BrightView, gloss), Touch |
| Operacijski sustav | Android 14 |
| Tipkovnica | German keyboard |
| Optički pogon | ne |
| HDMI priključak | 0x |
| Web kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | ne |












