Računalo HP Elite SFF 805 G9 | R5 PRO 8500G / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Pogon
Šifra IS99M47ETR
| Proizvođać Hewlett Packard
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Posljednji komad na zalihi! procijenjena isporuka: srijeda, 8.4. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
716,19 € uključujući PDV
Opis
AMD Ryzen 5 PRO 8500G (3,55 GHz), 16 GB DDR5-5600, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, DVD-RW, AMD Radeon 740M (IGP), 1x USB-C 3.2 Gen2 (10Gbps), 4x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), 4x USB-A 2.0, 1x DisplayPort 2.0, 1x DisplayPort 1.4, 1x HDMi 2.1, Gb LAN, Wired Kbd., Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)Tovorničko obnovljena računala su obnovljena računala s jamstvom.
To su nova računala poznatih marki, koja su uglavnom neprodane dionice, sajamski predmeti, eksponati ili predmeti s manjim vizualnim nedostacima. To su potpuno nekorišteni predmeti.
Više informacija o tome možete pronaći na Obnovljena računala.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Dodatki | žična tipkovnica, žična miška |
| Procesor | AMD Ryzen™ 5 8500G / 3,5 GHz / Hexa-Core (6C/12T) / 5,0 GHz Max Boost Clock |
| Radna memorija | 16 GB DDR5 |
| Tvrdi disk | 512 GB SSD |
| Grafička kartica | AMD Radeon™ 740M Graphics (IGP) |
| Tipkovnica | Češko / Slovaška tipkovnica |
| USB 2.0 portovi | 4x |
| USB 3.0 portovi | 6x |
| HDMI priključak | 1x |
| Web kamera | ne |
| Wi-Fi | ne |
| WWAN | ne |
| Bluetooth | ne |
| Čitač kartica | ne |
| Čitač otisaka prstiju | ne |












