Računalo HP Elite SFF 800 G9 | i7-12700 | 32GB RAM / i7 / RAM 16 GB / SSD Pogon
Šifra IS9Q7U0UCR
| Proizvođać Hewlett Packard
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Na zalihi kod dobavljača (u prihodu) |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
1.228,49 € uključujući PDV
Opis
Intel Core i7-12700 (2,1 GHz), 32 GB (2x16GB) DDR5-4800, SSD 512 GB PCIe NVMe, no ODD, NVIDIA T400 (4 GB GDDR6), 3x miniDP, 1x HDMI, 2x DisplayPort, 1x USB-C 3.2 2x2 (20Gbps), 1x USB-C 3.1 (5Gbps), 4x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps), 3x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), 3x USB-A 2.0 (480Mbps), Wi-Fi, Bluetooth, Gb LAN, Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)Tovorničko obnovljena računala su obnovljena računala s jamstvom.
To su nova računala poznatih marki, koja su uglavnom neprodane dionice, sajamski predmeti, eksponati ili predmeti s manjim vizualnim nedostacima. To su potpuno nekorišteni predmeti.
Više informacija o tome možete pronaći na Obnovljena računala.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Dodatki | žična tipkovnica, žična miška |
| Procesor | Intel® Core™ i7-12700 / 2,1 GHz / 12-Cores (8C+4c/20T) / 4,9 GHz TurboBoost |
| Radna memorija | 32 GB (2x 16 GB) DDR5 |
| Tvrdi disk | 512 GB SSD |
| Grafička kartica | NVIDIA® Quadro® T400 (4 GB GDDR6) |
| Veličina ekrana | Brez |
| Operacijski sustav | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Tipkovnica | Nemška tipkovnica |
| Optički pogon | ne |
| USB 2.0 portovi | 3x |
| USB 3.0 portovi | 7x |
| HDMI priključak | 1x |
| Web kamera | ne |
| Wi-Fi | da |
| WWAN | ne |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | ne |
| Čitač otisaka prstiju | ne |












