Punjač za laptope LG, 110W / 19V / 5,79A / 6,5mm x 4,4mm
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Posljednji komad na zalihi! procijenjena isporuka: utorak, 7.4. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
Opis
Opis:
Punjač za laptope LG s zaštitom od prenapunjenosti i prevelike struje, temperaturnom zaštitom te certifikatima CE i RoHS. Ukupna duljina kabela je cca. 2 m.
Sadržaj kompleta:
- 1 x punjač za prijenosnik
- 1 x kabel (EU)
Originalni kodovi:
- 190110G
- ADS-110CL-19-3
- EAY63032202
- EAY63032203
Odgovara za:
- 29UC97, 29V950, 32GK850G, 32GK850G-B, 34CB88, 34UC87, 34UC87C, 34UC87C-B, 34UC87M, 34UC88, 34UC88-B, 34UC89G, 34UC89G-B, 34UC98, 34UM88, 34UM88-P, 34UM88C, 34UM94-PD, 34UM95-PD, 34UM95-PE, 34UM95C-P, PA1000, PF1000U, PF1500
Savjet
Ako imate mogućnost, prije kupnje punjača svakako izmjerite i provjerite promjer i oblik priključka koji ide u prijenosno računalo. Neki konektori također sadrže središnji pin, što je također vidljivo iz slike proizvoda.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Snaga | 110 W |
| Ulazni napon | 100-240 V |
| Izlazni napon | 19 V |
| Struja | 5,79 A |
| Priključak | 6,5 mm x 4,4 mm |
Napišite recenziju
Da biste podijelili svoje iskustvo s ovim proizvodom, prijavite se ili se registrirajte.MIŠLJENJA KLIJENATA
Imao sam potrebe za registracijom da vam se zahvalim na brzoj dostavi kvaliteti i cijeni svakako i na ljubaznost tako se dobili novog kupca. -Klaudio
Evo samo da se zahvalim na brzoj usluzi. Baterija je super i zadovoljan sam. Hvala još jednom. -Danijel
Samo bi Vas htio pohvaliti za expresnu uslugu. Prije dva dana sam izvršio plaćanje, a danas sam već primio pošiljku. Izuzetno sam zadovoljan kvalitetom i brzinom Vaše internet trgovine. -Aleksandar
Искате ли този продукт да бъде доставен до България? Зарядно за лаптопи LG, 110W / 19V / 5,79A / 6,5mm x 4,4mm | OutletShop.bg
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Nabíjačka na notebook LG, 110W / 19V / 5,79A / 6,5mm x 4,4mm | MediaOutlet.sk
Vrei ca acest produs sa fie livrat in Romania? Încărcător pentru laptopuri LG, 110W / 19V / 5,79A / 6,5mm x 4,4mm | MediaOutlet.ro
Vuoi ricevere il prodotto in Italia? Alimentatore per notebook LG, 110W / 19V / 5,79A / 6,5mm x 4,4mm | MediaOutlet.it
Chcete tento produkt doručit do České republiky? Nabíječka pro notebooky LG, 110W / 19V / 5,79A / 6,5mm x 4,4mm | MediaOutlet.cz
Szeretné ezt a terméket Magyarországra szállítani? LG laptoptöltő, 110W / 19V / 5,79A / 6,5mm x 4,4mm | ElektronikaPlusz.hu
Chcesz dostawę do Polski? Ładowarka do laptopa LG, 110W / 19V / 5,79A / 6,5mm x 4,4mm | ElektronikaPlus.pl












