Laptop Microsoft Surface Pro 8 / i5 / RAM 16 GB / SSD Pogon / 13,3″ 2880x1920
Šifra ISIMSXI5128TCO2
| Proizvođać Microsoft
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Na zalihi (3 kom) procijenjena isporuka: subota, 16.5. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
705,94 € uključujući PDV
Opis
Intel® Core™ i5-1145G7 / 2,6 GHz / Quad-Core (4C/8T) / Turbo Speed 4,4 GHz, 16 GB LPDDR4 ONBOARD, 255 GB NVMe SSD, 33 cm (13″), Sijajni (BrightView, gloss), Touch, 2880x1920, Intel® Iris® Xe Graphics, USB-C, bluetooth, No OS Installed - Win10P COA, Bez tipkovniceRabljena oprema iz naše ponude pregledava se, testira i čisti. Besprijekoran rad podržan je jednogodišnjim jamstvom.
Više informacija o rabljenoj opremi možete pronaći na stranici Rabljena računalna oprema.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | A kvaliteta |
| Dodatki | 1x Audio |
| Procesor | Intel® Core™ i5-1145G7 / 2,6 GHz / Quad-Core (4C/8T) / Turbo Speed 4,4 GHz |
| Radna memorija | 16 GB |
| Tvrdi disk | 255 GB |
| Grafička kartica | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Veličina ekrana | 33 cm (13″) |
| Maksimalna razlučivost | 2880x1920 |
| Vrsta ekrana | Sijajni (BrightView, gloss), Touch |
| Operacijski sustav | Brez sistema (licenčna nalepka Windows 10 Pro) |
| Tipkovnica | English - arabish keyboard |
| Optički pogon | ne |
| HDMI priključak | 0x |
| Web kamera | ne |
| Wi-Fi | da |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | ne |











