Laptop Lenovo V15 G4 AMN / AMD Ryzen™ 5 / RAM 8 GB / SSD Pogon / 15,6″ FHD
Šifra ISI82YU00GWGE
| Proizvođać Lenovo
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Na zalihi (2 kom) procijenjena isporuka: utorak, 19.5. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
449,80 € uključujući PDV
Opis
AMD Ryzen™ 5 7520U / 2,8 GHz / Quad-Core (4C/8T) / Turbo Speed 4,3 GHz, 8 GB LPDDR5 ONBOARD, 256 GB NVMe SSD, 39,6 cm (15,6″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, AMD Radeon Graphics, HDMI, USB-C, 2x USB, bluetooth, Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)Tovorničko obnovljena računala su obnovljena računala s jamstvom.
To su nova računala poznatih marki, koja su uglavnom neprodane dionice, sajamski predmeti, eksponati ili predmeti s manjim vizualnim nedostacima. To su potpuno nekorišteni predmeti.
Više informacija o tome možete pronaći na Obnovljena računala.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Dodatki | 1x Audio |
| Procesor | AMD Ryzen™ 5 7520U / 2,8 GHz / Quad-Core (4C/8T) / Turbo Speed 4,3 GHz |
| Radna memorija | 8 GB |
| Tvrdi disk | 256 GB |
| Grafička kartica | AMD Radeon Graphics |
| Veličina ekrana | 39,6 cm (15,6″) |
| Maksimalna razlučivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Vrsta ekrana | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sustav | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Tipkovnica | German keyboard |
| Optički pogon | ne |
| HDMI priključak | 1x |
| Web kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | ne |














