Laptop Lenovo ThinkPad X13 Yoga G1 / i5 / RAM 8 GB / SSD Pogon / 13,3″ FHD
Šifra ISILTX13I5019T3
| Proizvođać Lenovo
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Posljednji komad na zalihi! procijenjena isporuka: subota, 16.5. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
397,54 € uključujući PDV
Opis
Intel® Core™ i5-10210U / 1.60 GHz / Quad-Core / 4.20 GHz TurboBoost, 8 GB DDR4 SODIMM, 256 GB NVMe SSD, 33,8 cm (13,3″), Sijajni (BrightView, gloss), Touch, FHD / 1920 x 1080, Intel® UHD Graphics, HDMI, USB-C, Thunderbolt, 2x USB, Backlit keyboard, bluetooth, No OS Installed - Win10P COARabljena oprema iz naše ponude pregledava se, testira i čisti. Besprijekoran rad podržan je jednogodišnjim jamstvom.
Više informacija o rabljenoj opremi možete pronaći na stranici Rabljena računalna oprema.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | A kvaliteta |
| Dodatki | 1x Audio |
| Procesor | Intel® Core™ i5-10210U / 1.60 GHz / Quad-Core / 4.20 GHz TurboBoost |
| Radna memorija | 8 GB |
| Tvrdi disk | 256 GB |
| Grafička kartica | Intel® UHD Graphics |
| Veličina ekrana | 33,8 cm (13,3″) |
| Maksimalna razlučivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Vrsta ekrana | Sijajni (BrightView, gloss), Touch |
| Operacijski sustav | Brez sistema (licenčna nalepka Windows 10 Pro) |
| Tipkovnica | English keyboard |
| Optički pogon | ne |
| HDMI priključak | 1x |
| Web kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | ne |











