Laptop Lenovo ThinkPad P1 G6 / i7 / RAM 64 GB / SSD Pogon / 16,0″ WUXGA
Šifra ISILTP1G6I7319NY
| Proizvođać Lenovo
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Na zalihi (2 kom) procijenjena isporuka: subota, 16.5. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
1.669,06 € uključujući PDV
Opis
Intel® Core™ i7-13800H / 2,5 GHz / 14-Cores (6C+8c/20T) / Turbo Speed 5,2 GHz, 64 GB DDR5 SODIMM, 1 TB NVMe SSD, 40,64 cm (16,0″), Matiran (AntiGlare, matt), WUXGA / 1920 x 1200, NVIDIA RTX™ 2000 Ada, HDMI, Thunderbolt, 2x USB, Backlit keyboard, Card reader, bluetooth, No OS Installed - Win10P COARabljena oprema iz naše ponude pregledava se, testira i čisti. Besprijekoran rad podržan je jednogodišnjim jamstvom.
Više informacija o rabljenoj opremi možete pronaći na stranici Rabljena računalna oprema.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | A+ kvaliteta |
| Dodatki | 1x Audio |
| Procesor | Intel® Core™ i7-13800H / 2,5 GHz / 14-Cores (6C+8c/20T) / Turbo Speed 5,2 GHz |
| Radna memorija | 64 GB |
| Tvrdi disk | 1 TB |
| Grafička kartica | NVIDIA RTX™ 2000 Ada |
| Veličina ekrana | 40,64 cm (16,0″) |
| Maksimalna razlučivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Vrsta ekrana | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sustav | Brez sistema (licenčna nalepka Windows 10 Pro) |
| Tipkovnica | Nordic keyboard |
| Optički pogon | ne |
| HDMI priključak | 1x |
| Web kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | da |












