Laptop Lenovo Legion 5 15AHP10 | R7 260 | 16GB RAM | 1TB SSD | RTX 5050 / Ryzen 7 / RAM 16 GB / SSD Pogon / 15,1″ WQHD
Šifra IS83M0CTO1WW
| Proizvođać Lenovo
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Posljednji komad na zalihi! procijenjena isporuka: subota, 23.5. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
1.433,40 € uključujući PDV
Opis
AMD Ryzen 7 260 (3,8 - 5,1 GHz), 16 GB DDR5-5600, SSD 1 TB M.2 PCIe NVMe, 38,4 cm (15,1″) WQXGA (2560x1600) BV OLED 165 Hz HDR, NVIDIA GeForce RTX 5050 (8GB GDDR7), 1x HDMI 2.1, 1x USB-C 4.0 (DisplayPort - 40Gbps), 1x USB-C 3.2 Gen2 (DisplayPort - 10Gbps + PD), 3x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Gb LAN, Wi-Fi 7 (2x2), Bluetooth 5.4, Webcam, RGB Backlit Kbd., Free DOSTovorničko obnovljena računala su obnovljena računala s jamstvom.
To su nova računala poznatih marki, koja su uglavnom neprodane dionice, sajamski predmeti, eksponati ili predmeti s manjim vizualnim nedostacima. To su potpuno nekorišteni predmeti.
Više informacija o tome možete pronaći na Obnovljena računala.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Procesor | AMD Ryzen™ 7 260 / 3,8 GHz / Octa-Core (8C/16T) / Max Boost Clock 5,1 GHz |
| Radna memorija | 16 GB DDR5 |
| Tvrdi disk | 1 TB SSD |
| Grafička kartica | NVIDIA GeForce RTX™ 5050 (8 GB GDDR7) |
| Veličina ekrana | 38,4 cm (15,1″) WQXGA (2560 x 1600) OLED | 1000 nits (HDR) | 500 nits (SDR) | 100% DCI-P3 | VESA DisplayHDR True Black 600 | Dolby Vision |
| Maksimalna razlučivost | WQHD / 2560 x 1440 |
| Vrsta ekrana | Sijajni (BrightView, gloss) |
| Operacijski sustav | FreeDOS |
| Tipkovnica | Tuja tipkovnica (priložene SLO nalepke) |
| Optički pogon | ne |
| USB 2.0 portovi | ne |
| USB 3.0 portovi | 3x |
| HDMI priključak | 1x |
| Web kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| WWAN | ne |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | ne |
| Čitač otisaka prstiju | ne |

















