Laptop Lenovo LOQ 17IRX10 | i5-13450HX | 16GB RAM | 512GB SSD | GeForce RTX 5050 / i5 / RAM 16 GB / SSD Pogon / 17,3″ FHD
Šifra IS83JH006UGE
| Proizvođać Lenovo
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Na zalihi (više od 5 kom) procijenjena isporuka: subota, 30.5. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
1.023,56 € uključujući PDV
Opis
Intel Core i5-13450HX (2,4 - 4,6 GHz), 16 GB SODIMM DDR5-4800, 512 GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe, 43,9 cm (17,3″) FHD (1920x1080) AG UWVA LED IPS 165Hz, NVIDIA GeForce RTX 5050 (8 GB GDDR7), HDMI 2.1, 1x USB-C 3.2 Gen2 (10Gbps - DisplayPort +PD-out 100W), 4x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6 (2x2), Bluetooth 5.2, Gb LAN, Webcam, Backlit Kbd., Microsoft Windows 11 Home (64-bit)Tovorničko obnovljena računala su obnovljena računala s jamstvom.
To su nova računala poznatih marki, koja su uglavnom neprodane dionice, sajamski predmeti, eksponati ili predmeti s manjim vizualnim nedostacima. To su potpuno nekorišteni predmeti.
Više informacija o tome možete pronaći na Obnovljena računala.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Procesor | Intel® Core™ i5-13450HX 2,4 GHz / 10-Cores (6C+4c/16T) / 4,6 GHz Max Turbo Frequency |
| Radna memorija | 16 GB DDR5 |
| Tvrdi disk | 512 GB SSD |
| Grafička kartica | NVIDIA GeForce RTX 5050 (8 GB GDDR7) |
| Veličina ekrana | 43,9 cm (17,3″) FHD (1920 x 1080) AG UWVA LED | IPS | 300 nits | 100% sRGB | NVIDIA G-Sync |
| Maksimalna razlučivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Vrsta ekrana | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sustav | Microsoft Windows 11 |
| Tipkovnica | Nemška tipkovnica |
| Optički pogon | ne |
| USB 2.0 portovi | ne |
| USB 3.0 portovi | 4x |
| HDMI priključak | 1x |
| Web kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| WWAN | ne |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | ne |
| Čitač otisaka prstiju | ne |


















