Laptop HP prenosnik 15-fc0033np | R7-7730U | 16GB RAM | SSD 1TB / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Pogon / 15,6″ FHD
Šifra ISAY2W4EAR
| Proizvođać Hewlett Packard
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Posljednji komad na zalihi! procijenjena isporuka: utorak, 7.4. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
501,03 € uključujući PDV
Opis
AMD Ryzen R7 7730U (2,0 GHz), 16 GB (2x8GB) DDR4-3200, 39,6 cm (15,6\'\') FHD (1920x1080) AG LED 60 Hz, SSD 1 TB M.2 PCIe NVMe, AMD Radeon Graphics (IGP), 1x HDMI 1.4b, 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), no ODD, Wi-Fi 6 (802.11ax), Bluetooth 5,4, Webcam, Std. Kbd., Microsoft Windows 11 Home (64-bit)Tovorničko obnovljena računala su obnovljena računala s jamstvom.
To su nova računala poznatih marki, koja su uglavnom neprodane dionice, sajamski predmeti, eksponati ili predmeti s manjim vizualnim nedostacima. To su potpuno nekorišteni predmeti.
Više informacija o tome možete pronaći na Obnovljena računala.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Procesor | AMD Ryzen™ 7 7730U / 2,0 GHz / Octa-Core (8C/16T) / 4,5 GHz TurboBoost |
| Radna memorija | 16 GB (2x 8 GB) DDR4 |
| Tvrdi disk | 1 TB SSD |
| Grafička kartica | AMD Radeon Graphics (IGP) |
| Veličina ekrana | 39,6 cm (15,6″) Full HD AG LED Display (1920 x 1080) |
| Maksimalna razlučivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Vrsta ekrana | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sustav | Microsoft Windows 11 |
| Tipkovnica | Portugalska tipkovnica |
| Optički pogon | ne |
| USB 2.0 portovi | ne |
| USB 3.0 portovi | 2x |
| HDMI priključak | 1x |
| Web kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| WWAN | ne |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | ne |
| Čitač otisaka prstiju | ne |













