Laptop HP Victus 15-fb0160nf | Ryzen 5 | RX 6500M / Ryzen 5 / RAM 16 GB / SSD Pogon / 15,6″ FHD
Šifra IS6R480EAR
| Proizvođać Hewlett Packard
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Posljednji komad na zalihi! procijenjena isporuka: srijeda, 3.6. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
613,73 € uključujući PDV
Opis
AMD Ryzen 5-5600H (3,3 GHz), 16 GB (2x8GB) DDR4-3200, SSD 512 GB M.2 PCie NVMe, 39,6 cm (15,6\'\') FHD (1920x1080) AG LED 60 Hz, AMD Radeon RX 6500M (4 GB GDDR6), HDMI 2.1, 1x USB-C 3.2 (5 Gbps), 2x USB-A 3.2 (5 Gbps), Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3, Webcam, Backlit Kbd., Microsoft Windows 11 Home (64-bit)Tovorničko obnovljena računala su obnovljena računala s jamstvom.
To su nova računala poznatih marki, koja su uglavnom neprodane dionice, sajamski predmeti, eksponati ili predmeti s manjim vizualnim nedostacima. To su potpuno nekorišteni predmeti.
Više informacija o tome možete pronaći na Obnovljena računala.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Procesor | AMD Ryzen™ 5 5600H / 3.3 GHz / Hexa-Core / Turbo Speed 4.20 GHz |
| Radna memorija | 16 GB (2x 8 GB) DDR4 |
| Tvrdi disk | 512 GB SSD |
| Grafička kartica | AMD Radeon™ RX 6500M (4 GB GDDR6) |
| Veličina ekrana | 39,6 cm (15,6″) Full HD AG LED Display (1920 x 1080) |
| Maksimalna razlučivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Vrsta ekrana | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sustav | Microsoft Windows 11 |
| Tipkovnica | Francoska tipkovnica |
| Optički pogon | ne |
| USB 2.0 portovi | ne |
| USB 3.0 portovi | 2x |
| HDMI priključak | 1x |
| Web kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| WWAN | ne |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | ne |
| Čitač otisaka prstiju | ne |















