Laptop HP ProBook 4 G1iR 16 | i5-1334U | 16GB RAM | SSD 512GB / i5 / RAM 16 GB / SSD Pogon / 16,0″ WUXGA
Šifra ISB39ZHATR
| Proizvođać Hewlett Packard
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Na zalihi kod dobavljača (u prihodu) |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
818,65 € uključujući PDV
Opis
Intel Core i5 1334U (1,3 GHz), 16 GB DDR5-5600, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, 40,6 cm (16,0″) WUXGA (1920x1200) AG UWVA LED 60 Hz, Intel Iris Xe Graphics (IGP), HDMI 2.1, 2x USB-C 3.2 Gen2x2 (20 Gbps - DisplayPort), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5 Gbps), Wi-Fi 6E (2x2), Bluetooth 5.3, Webcam, Gb LAN, Std. Kbd., Free DOSTovorničko obnovljena računala su obnovljena računala s jamstvom.
To su nova računala poznatih marki, koja su uglavnom neprodane dionice, sajamski predmeti, eksponati ili predmeti s manjim vizualnim nedostacima. To su potpuno nekorišteni predmeti.
Više informacija o tome možete pronaći na Obnovljena računala.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Procesor | Intel® Core™ i5-1334U / 1,3 - 3,4 GHz / 10-Cores (2C+8C/12T) / 4,6 GHz TurboBoost |
| Radna memorija | 16 GB DDR5 |
| Tvrdi disk | 512 GB SSD |
| Grafička kartica | Intel Iris Xe Graphics (IGP) |
| Veličina ekrana | 40,6 cm (16″) WUXGA (1920x1200) UWVA LED | IPS | 300 cd/m² | 62,5% sRGB |
| Maksimalna razlučivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Vrsta ekrana | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sustav | FreeDOS |
| Tipkovnica | Slovenska tipkovnica |
| Optički pogon | ne |
| USB 2.0 portovi | ne |
| USB 3.0 portovi | 2x |
| HDMI priključak | 1x |
| Web kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| WWAN | ne |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | ne |
| Čitač otisaka prstiju | ne |













