Laptop HP OmniBook 5 16-bc1004na / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Pogon / 16,0″ WUXGA
Šifra ISBH3G3EAR
| Proizvođać Hewlett Packard
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Na zalihi kod dobavljača (u prihodu) |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
675,20 € uključujući PDV
Opis
AMD Ryzen 5 8540U (3,2 GHz), 16 GB LPDDR5-6400, SSD 512 GB PCIe NVMe, 40,6 cm (16″) WUXGA (1920x1200) UWVA AG LED IPS, AMD Radeon 740M Graphics (IGP), HDMI 2.1, 2x USB-C 3.2 Gen2 (10Gbps - DisplayPort + PD), 1x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps), 1x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6 (1x1), Bluetooth 5.3, Webcam, Backlit Kbd., 65W USB-C PD Adapter, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)Tovorničko obnovljena računala su obnovljena računala s jamstvom.
To su nova računala poznatih marki, koja su uglavnom neprodane dionice, sajamski predmeti, eksponati ili predmeti s manjim vizualnim nedostacima. To su potpuno nekorišteni predmeti.
Više informacija o tome možete pronaći na Obnovljena računala.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Procesor | AMD Ryzen™ 5 8540U / 3,2 GHz / Hexa-Core (6C/12T) / Turbo Speed 4,9 GHz |
| Radna memorija | 16 GB LPDDR5 |
| Tvrdi disk | 512 GB SSD |
| Grafička kartica | AMD Radeon™ 740M Graphics (IGP) |
| Veličina ekrana | 40,6 cm (16″) WUXGA (1920 x 1200) UWVA LED | IPS | 300 nits | 62,5% sRG |
| Maksimalna razlučivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Vrsta ekrana | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sustav | Microsoft Windows 11 |
| Tipkovnica | Angleška tipkovnica |
| Optički pogon | ne |
| USB 2.0 portovi | ne |
| USB 3.0 portovi | 2x |
| HDMI priključak | 1x |
| Web kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| WWAN | ne |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | ne |
| Čitač otisaka prstiju | ne |














