Laptop HP Omen MAX Gaming Laptop 16-ah0012ns / Ultra 9 / RAM 32 GB / SSD Pogon / 16,0" WQXGA
Šifra ISIB8HR0EA
| Proizvođać Hewlett Packard
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Na zalihi (3 kom) procijenjena isporuka: utorak, 19.5. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
2.560,45 € uključujući PDV
Opis
Intel Core Ultra 9 275HX | 8 performance cores | 16 Efficient cores | 2.1 GHz / Turboboost 5.4 GHz, 32 GB DDR5 SODIMM, 1 TB NVMe SSD, 40,64 cm (16,0″), Matiran (AntiGlare, matt), WQXGA / 2560 x 1600, NVIDIA® GeForce RTX™ 5080 (16 GB GDDR7), HDMI, Thunderbolt, 2x USB, Backlit keyboard, bluetooth, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)Tovorničko obnovljena računala su obnovljena računala s jamstvom.
To su nova računala poznatih marki, koja su uglavnom neprodane dionice, sajamski predmeti, eksponati ili predmeti s manjim vizualnim nedostacima. To su potpuno nekorišteni predmeti.
Više informacija o tome možete pronaći na Obnovljena računala.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Dodatki | 1x Audio |
| Procesor | Intel Core Ultra 9 275HX | 8 performance cores | 16 Efficient cores | 2.1 GHz / Turboboost 5.4 GHz |
| Radna memorija | 32 GB |
| Tvrdi disk | 1 TB |
| Grafička kartica | NVIDIA® GeForce RTX™ 5080 (16 GB GDDR7) |
| Veličina ekrana | 40,64 cm (16,0″) |
| Maksimalna razlučivost | WQXGA / 2560 x 1600 |
| Vrsta ekrana | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sustav | Microsoft Windows 11 |
| Tipkovnica | Spanish keyboard |
| Optički pogon | ne |
| HDMI priključak | 1x |
| Web kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | ne |














