Laptop HP EliteBook 6 G1a 16 | R5 PRO 230 / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Pogon / 16,0″ WUXGA
Šifra ISAD3J9ETR
| Proizvođać Hewlett Packard
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Posljednji komad na zalihi! procijenjena isporuka: srijeda, 8.4. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
1.126,03 € uključujući PDV
Opis
AMD Ryzen 5 230 (3,5 GHz), 40,6 cm (16,0″) WUXGA (1920x1200) AG UWVA 60 Hz, 16 GB DDR5-5600, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, AMD Radeon 760M (IGP), HDMI 2.1, 2x Thunderbolt 4 (USB-C 4.0/DisplayPort - 40Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 7 (2x2), Bluetooth 5.4, Webcam, Fingerprint, Backlit Kbd., Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)Tovorničko obnovljena računala su obnovljena računala s jamstvom.
To su nova računala poznatih marki, koja su uglavnom neprodane dionice, sajamski predmeti, eksponati ili predmeti s manjim vizualnim nedostacima. To su potpuno nekorišteni predmeti.
Više informacija o tome možete pronaći na Obnovljena računala.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Procesor | AMD Ryzen™ 5 PRO 230 / 3,5 GHz / Hexa-Core (6C712T) / 4,9 GHz Max. Boost Clock |
| Radna memorija | 16 GB DDR5 |
| Tvrdi disk | 512 GB SSD |
| Grafička kartica | AMD Radeon™ 760M (IGP) |
| Veličina ekrana | 40,6 cm (14,0″) WUXGA (1920 x 1200) UWVA LED | IPS | 300 nits | 62,5% sRGB |
| Maksimalna razlučivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Vrsta ekrana | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sustav | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Tipkovnica | Nemška tipkovnica |
| Optički pogon | ne |
| USB 2.0 portovi | ne |
| USB 3.0 portovi | 2x |
| HDMI priključak | 1x |
| Web kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| WWAN | ne |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | ne |
| Čitač otisaka prstiju | da |
















