Laptop Dell Pro Max 16 MC16250 / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Pogon / 16,0″ WUXGA
Šifra ISI0CFP7M
| Proizvođać Dell
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Posljednji komad na zalihi! procijenjena isporuka: ponedjeljak, 18.5. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
1.945,70 € uključujući PDV
Opis
Intel® Core™ Ultra 7 265H 1.7 GHz / Turboboost 5.3 GHz, 32 GB DDR5 SODIMM, 1 TB NVMe SSD, 40,64 cm (16,0″), Matiran (AntiGlare, matt), WUXGA / 1920 x 1200, Nvidia RTX PRO 500, HDMI, Thunderbolt, 2x USB, Backlit keyboard, bluetooth, Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)Tovorničko obnovljena računala su obnovljena računala s jamstvom.
To su nova računala poznatih marki, koja su uglavnom neprodane dionice, sajamski predmeti, eksponati ili predmeti s manjim vizualnim nedostacima. To su potpuno nekorišteni predmeti.
Više informacija o tome možete pronaći na Obnovljena računala.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Dodatki | 1x Audio |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 265H 1.7 GHz / Turboboost 5.3 GHz |
| Radna memorija | 32 GB |
| Tvrdi disk | 1 TB |
| Grafička kartica | Nvidia RTX PRO 500 |
| Veličina ekrana | 40,64 cm (16,0″) |
| Maksimalna razlučivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Vrsta ekrana | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sustav | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Tipkovnica | German keyboard |
| Optički pogon | ne |
| HDMI priključak | 1x |
| Web kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | ne |








