Laptop Dell Precision 5560 / i7 / RAM 64 GB / SSD Pogon / 15,6″ WUXGA
Šifra ISIDP556I71A219B4
| Proizvođać Dell
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Na zalihi (2 kom) procijenjena isporuka: subota, 16.5. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
798,15 € uključujući PDV
Opis
Intel® Core™ i7-11850H / 2,1 - 2,5 GHz / Octa-Core / Turbo Speed 4,8 GHz, 64 GB DDR4 SODIMM, 512 GB NVME SSD, 39,6 cm (15,6″), Matiran (AntiGlare, matt), WUXGA 1920 x 1200, NVIDIA RTX A2000 Graphics (4 GB GDDR6), Thunderbolt, backlit_kb, Card reader, bluetooth, No OS Installed - Win10P COARabljena oprema iz naše ponude pregledava se, testira i čisti. Besprijekoran rad podržan je jednogodišnjim jamstvom.
Više informacija o rabljenoj opremi možete pronaći na stranici Rabljena računalna oprema.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | B kvaliteta |
| Dodatki | 1x Audio |
| Procesor | Intel® Core™ i7-11850H / 2,1 - 2,5 GHz / Octa-Core / Turbo Speed 4,8 GHz |
| Radna memorija | 64 GB |
| Tvrdi disk | 512 GB |
| Grafička kartica | NVIDIA RTX A2000 Graphics (4 GB GDDR6) |
| Veličina ekrana | 39,6 cm (15,6″) |
| Maksimalna razlučivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Vrsta ekrana | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sustav | Brez sistema (licenčna nalepka Windows 10 Pro) |
| Tipkovnica | English |
| Optički pogon | ne |
| HDMI priključak | 0x |
| Web kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | da |











