Laptop Dell Latitude 7320 Detachable / i5 / RAM 16 GB / SSD Pogon / 13,3″ WUXGA
Šifra ISIDL732I5019TC1
| Proizvođać Dell
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Posljednji komad na zalihi! procijenjena isporuka: subota, 16.5. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
470,29 € uključujući PDV
Opis
Intel® Core™ i5-1140G7 / 1.8 GHz / Turboboost 4.20 GHz, 16 GB LPDDR4 ONBOARD, 256 GB NVMe SSD, 33 cm (13″), Sijajni (BrightView, gloss), Touch, WUXGA+ / 1920 x 1280, Intel® Iris® Xe Graphics, Thunderbolt, Backlit keyboard, bluetooth, No OS Installed - Win10P COARabljena oprema iz naše ponude pregledava se, testira i čisti. Besprijekoran rad podržan je jednogodišnjim jamstvom.
Više informacija o rabljenoj opremi možete pronaći na stranici Rabljena računalna oprema.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | A kvaliteta |
| Dodatki | 1x Audio, 1x SIM |
| Procesor | Intel® Core™ i5-1140G7 / 1.8 GHz / Turboboost 4.20 GHz |
| Radna memorija | 16 GB |
| Tvrdi disk | 256 GB |
| Grafička kartica | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Veličina ekrana | 33 cm (13″) |
| Maksimalna razlučivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Vrsta ekrana | Sijajni (BrightView, gloss), Touch |
| Operacijski sustav | Brez sistema (licenčna nalepka Windows 10 Pro) |
| Optički pogon | ne |
| HDMI priključak | 0x |
| Web kamera | ne |
| Wi-Fi | da |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | ne |








