Laptop Apple MacBook Pro 2024 M4 / Apple M / RAM 16 GB / 14,0″
Šifra ISIZ1DS0009UDAO1
| Proizvođać Apple
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Posljednji komad na zalihi! procijenjena isporuka: utorak, 19.5. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
1.433,40 € uključujući PDV
Opis
Apple M4, 16 GB Unified, Onboard RAM, ni nadgradljivo, 35,6 cm (14,0″), Sijajni (BrightView, gloss), 3024 x 1964, Apple M4, HDMI, Thunderbolt, Backlit keyboard, Card reader, bluetooth, macOS 15.7.3 Sequoia, Lagano Okružen PokrovTovorničko obnovljena računala su obnovljena računala s jamstvom.
To su nova računala poznatih marki, koja su uglavnom neprodane dionice, sajamski predmeti, eksponati ili predmeti s manjim vizualnim nedostacima. To su potpuno nekorišteni predmeti.
Više informacija o tome možete pronaći na Obnovljena računala.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Dodatki | 1x Audio |
| Procesor | Apple M4 |
| Radna memorija | 16 GB |
| Tvrdi disk | 500 GB |
| Grafička kartica | Apple M4 |
| Veličina ekrana | 35,6 cm (14,0″) |
| Maksimalna razlučivost | 3024 x 1964 |
| Vrsta ekrana | Sijajni (BrightView, gloss) |
| Operacijski sustav | macOS 15.7.3 Sequoia |
| Tipkovnica | German keyboard |
| Optički pogon | ne |
| HDMI priključak | 1x |
| Web kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | da |












