Laptop Acer Swift SFG14-64 / AMD Ryzen 3 / RAM 32 GB / SSD Pogon / 14,0″ WUXGA
Šifra ISINXJDAEG008
| Proizvođać Acer
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Posljednji komad na zalihi! procijenjena isporuka: četvrtak, 21.5. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
1.023,56 € uključujući PDV
Opis
AMD Ryzen™ AI 7 350 / 2,0 GHz / Octa-Core (8C/16T) / 5,0 GHz Max Boost Speed, 32 GB LPDDR5 ONBOARD, 1 TB NVMe SSD, 35,6 cm (14,0″), Sijajni (BrightView, gloss), WUXGA / 1920 x 1200, AMD Radeon Graphics, HDMI, Thunderbolt, 2x USB, Backlit keyboard, bluetooth, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)Tovorničko obnovljena računala su obnovljena računala s jamstvom.
To su nova računala poznatih marki, koja su uglavnom neprodane dionice, sajamski predmeti, eksponati ili predmeti s manjim vizualnim nedostacima. To su potpuno nekorišteni predmeti.
Više informacija o tome možete pronaći na Obnovljena računala.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Dodatki | 1x Audio |
| Procesor | AMD Ryzen™ AI 7 350 / 2,0 GHz / Octa-Core (8C/16T) / 5,0 GHz Max Boost Speed |
| Radna memorija | 32 GB |
| Tvrdi disk | 1 TB |
| Grafička kartica | AMD Radeon Graphics |
| Veličina ekrana | 35,6 cm (14,0″) |
| Maksimalna razlučivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Vrsta ekrana | Sijajni (BrightView, gloss) |
| Operacijski sustav | Microsoft Windows 11 |
| Tipkovnica | German keyboard |
| Optički pogon | ne |
| HDMI priključak | 1x |
| Web kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | ne |








