Punjač za usmjerivače Cisco ENG 3A-152VVT15, 15W / 15V / 1A
Šifra VH402973 | Proizvođać VHBW
Garancija 12 mjeseci garancije
Dostupnost artikla Posljednji komad na zalihi!
procijenjena isporuka: subota, 16.5.
Troškovi dostave
Načini plaćanjapouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom
96% kupaca odlučuje zadržati ovaj proizvod!