Punjač za električne bicikle Yamaha / Haibike / Winora, 36V / 42V / 2.0A / poseban priključak 4-pin
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Posljednji komad na zalihi! procijenjena isporuka: subota, 30.5. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
Opis
Kvalitetan punjač njemačkog proizvođaća VHBW za električne bicikle s zaštitom od prenapunjenosti i prevelike struje, temperaturnom zaštitom i certifikatima CE i RoHS. Punjač je opremljen s LED indikatorom, koji pokazuje status punjenja.
Sadržaj kompleta:
- 1 x punjač za električne bicikle s kablom (EU)
Originalni kodovi:
- 600/625
- Pasc5
Odgovara za:
Yamaha:- 41122012, 41122088, X0S-8212A-20, X0S101, X94-8212A-20
- B0S-20, B0S-21, B94-20, PASB2, PASB5, X94-20, X94-8212A-20
- Y280.X, Y420.X, Y520.X, Y610.X
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Snaga | 84 W |
| Tip izlaznog priključka | poseban priključak 4-pin |
| Ulazni napon | 100-240 V |
| Izlazni napon | 42 V (napon punjenja) / 36 V (nazivni napon baterije) |
| Struja | 2,0 A |
Napišite recenziju
Da biste podijelili svoje iskustvo s ovim proizvodom, prijavite se ili se registrirajte.MIŠLJENJA KLIJENATA
Imao sam potrebe za registracijom da vam se zahvalim na brzoj dostavi kvaliteti i cijeni svakako i na ljubaznost tako se dobili novog kupca. -Klaudio
Evo samo da se zahvalim na brzoj usluzi. Baterija je super i zadovoljan sam. Hvala još jednom. -Danijel
Samo bi Vas htio pohvaliti za expresnu uslugu. Prije dva dana sam izvršio plaćanje, a danas sam već primio pošiljku. Izuzetno sam zadovoljan kvalitetom i brzinom Vaše internet trgovine. -Aleksandar
Искате ли този продукт да бъде доставен до България? Зарядно за електрически велосипеди Yamaha / Haibike / Winora, 36V / 42V / 2.0A / специален конектор Yamaha-пинов | OutletShop.bg
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Nabíjačka pre elektrobicykle Yamaha / Haibike / Winora, 36V / 42V / 2.0A / špeciálny konektor 4-pin | MediaOutlet.sk
Vrei ca acest produs sa fie livrat in Romania? Încărcător pentru biciclete electrice Yamaha / Haibike / Winora, 36V / 42V / 2.0A / conector special 4-pini | MediaOutlet.ro
Vuoi ricevere il prodotto in Italia? Alimentatore per biciclette elettriche Yamaha / Haibike / Winora, 36V / 42V / 2.0A / connettore speciale 4-pin | MediaOutlet.it
Chcete tento produkt doručit do České republiky? Nabíječka pro elektrokola Yamaha / Haibike / Winora, 36V / 42V / 2.0A / speciální konektor 4-pin | MediaOutlet.cz
Szeretné ezt a terméket Magyarországra szállítani? Töltő Yamaha / Haibike / Winora elektromos kerékpárokhoz, 36V / 42V / 2.0A / speciális csatlakozó 4 tűs | ElektronikaPlusz.hu
Chcesz dostawę do Polski? Ładowarka do rowerów elektrycznych Yamaha / Haibike / Winora, 36V / 42V / 2.0A / złącze specjalne 4-pin | ElektronikaPlus.pl











